סוכנות פרסום דיגיטל: איך לבחור סוכנות שמתאימה לך? | Creauto
17613
rtl,page-template-default,page,page-id-17613,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive,elementor-default
 

סוכנות פרסום דיגיטל: איך לבחור? – קריאוטו

סוכנות פרסום דיגיטל

סוכנות פרסום דיגיטל

 

 

סוכנות פרסום דיגיטל: מה צריך לדעת לפני שבוחרים?

 

גם אם עד היום ניהלתם את השיווק שלכם in-house או שהתאכזבתם מהתוצאות של הסוכנות פרסום דיגיטל הנוכחית, בחירת סוכנות פרסום דיגיטל חדשה יכולה להיות משימה לא פשוטה. לצד הניסיון להבין איזה משרד פרסום דיגיטלי יוביל את העסק שלך קדימה תוך התחשבות בתקציב, צריך גם לשקול את את ההיבט הרציונלי. אתה בטח לא רוצה לבחור סוכנות פרסום דיגיטל שלא יודעת מה תחום העיסוק שלך, ובטח לא רוצה להיות “תקוע”.

 

הנה כמה טיפים שתוכל להיעזר בהם כדי למצוא את הסוכנות הנכונה עבורך.

 

 

איפה לחפש סוכנות פרסום דיגיטל

 

שותפי גוגל – גוגל פיתחה מאגר מידע מדהים של סוכנויות הנמצאות בשותפות עימם. תוכל לראות מה ההסמכה שלהם, ובנוסף את התקציב המינימלי איתו הם עובדים. כלי מעולה למצוא סוכנויות לגיטימיות בערבות של גוגל.

 

המלצות  חשוב להבין את החוויה של עבודה עם סוכנות פרסום דיגיטל מסויימת. המלצות ממכרים יכולה להיות דרך מעולה למצוא יותר לגבי משרד דיגיטל ספציפי, בלי כל השיווק ואנשי המכירות שמקיפים אותך מדי יום. המלצות נותנות לך את האפשרות לדעת איך זה לעבוד עם הסוכנות. האם הם נעימים? מגיבים מהר לבקשות? האם הם מעורבים בעסקי הלקוחות שלהם? המלצות יכולות לתת לנו עזרה משמעותית מנקודת מבט אישית של לקוחות.

 

חיפוש – ככה היום אנחנו מבצעים הרבה מההחלטות שלנו. תהיה ספציפי לגבי החיפוש שלך. מחפש סוכנות פרסום דיגיטל בחיפה? תרשום בדיוק כך. הסיכוי שתמצא את הסוכנויות החזקות באזור הן גבוהות יותר ומתאימות יותר אלייך.

 

 

סוכנות דיגיטל

סוכנות דיגיטל

 

 

מה לחפש בבואנו למשרד פרסום דיגיטלי ?

 

 

 

אמינות – האם לסוכנות דיגיטל יש אתר סביר? אתר גרוע יכול להיות בהחלט סימן אזהרה לכל סוכנות פרסום, ובעיקר לסוכנות פרסום דיגיטל. האם באתר שלהם יש לוגואים של לקוחות קודמים? חייב להיות. האם יש להם ניסיון במגוון תחומים? עם עסקים קטנים, בינוניים, גדולים? כל הדברים האלה בונים אמינות. יכול להיות סוכנויות שלא עומדות בכל הסטנדרטים אך בכל זאת מוצלחות וטובות, אבל אם יש יותר מדי דגלי אזהרה, יהיה חכם לחשוב שוב לגביהם.

 

קייס סטאדי’ס – קייס סטאדי הוא בעצם מקרה אמיתי שמציג את יכולות הסוכנות. אם אתה לא יכול למצוא שום מקרה אמיתי באתר, תבקש מהם דוגמאות לעבודות שעשו עבור לקוחות והשיגו עבורם הצלחה. שים לב לאסטרטגיה שהם מטמיעים בתהליך העבודה שלהם. האם הסוכנות חושבת מחוץ לקופסא ומפתחת אסטרטגיה מותאמת לכל לקוח בנפרד, או שהם בנו תבנית מסויימת שחלה על כל הלקוחות? אם הסוכנות דיגיטל לא יכולה לספק מקרה מבחן אמיתי, זה יהיה כדגל אזהרה.

 

אווירה – היפגש איתם במשרדי הסוכנות. תביט סביב ותדבר עם חלק מחברי הצוות. מה האווירה בצוות? האם האנשים משתפים פעולה בשיחה? האם הם חברותיים? הם נראים לך כאלה שנחמד להם לדבר איתך ולעזור לך, או שהם נראים מיואשים? שים לב לתמונה הכוללת של הסוכנות.

 

 

 

הפתרון המתאים ביותר עבורך

 

 

יש עוד כמה דברים שאנו יכולים להמליץ לשקול בחיפוש ובחירת משרד דיגיטל. הרשימה יכולה להמשיך ולהמשיך, אבל אנו מקווים שזה נתן לכם את התמצית לכמה רעיונות שלא שקלתם לפני כן.

כל אחד מצפה למשהו אחר מהיחסים שלו מול הסוכנות דיגיטל, ולכן הצעד הראשון שתוכל לעשות הוא רשימה של דברים שמבחינתך הם בגדר חובה, השתמש בנקודות שבמאמר, ומצא את הסוכנות שמתאימה לצרכיך.

אתה יכול להתחיל למעשה את החיפוש שלך בקריאוטו. אנחנו אולי לא הפתרון הטוב ביותר עבור כל אחד, אבל אנחנו טובים במה שאנחנו עושים ומאוד נעימים לעבודה, אז אולי אנחנו הפתרון המתאים עבורך.

 

 

השאירו פרטים ונשמח לתת לכם מידע נוסף (:

 

 


צריך יותר לידים, מכירות ?
 תן למומחים שלנו לייצר לך זרם בלתי פוסק של לידים ופניות חדשות

השאר פרטים עכשיו ונדבר 


 
close-link