סרט תדמית | הפקת סרטי תדמית - קריאוטו
15799
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15799,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive,elementor-default
 

סרט תדמית | הפקת סרטי תדמית – קריאוטו

סרט תדמית

 

סרט תדמית | הפקת סרטי תדמית

סרט תדמית | הפקת סרטי תדמית

 

המומחיות שלנו היא יצירת סרט תדמית בכל וריאציה שרק תרצו.

אנחנו עושים מחקר שוק מעמיק, מקשיבים לרעיונות שלכם ויוצרים סרט תדמית שיבדל אתכם מהמתחרים. יש המון סרטי תדמית אך אנחנו מעוניינים תמיד ליצור משהו חדשני, ולהטביע חותם.

החל מסרט אנימציה ועד להפקות לחברות גדולות, הטווח של המסוגלות שלנו ליצור סרטי תדמית הוא רחב. יש לנו את כל הכלים הדרושים והצוות המיומן כדי ליצור סרטון מדוייק, בכל סגנון שרק תבחר.

אנחנו יודעים שמהסרטון יש ציפייה לתוצאות ולכן אנחנו תמיד בודקים את המתחרים כדי לשמור על יחודיות בסרטונים שלנו. אם אתה רוצה סרטון איכותי, צור איתנו קשר!

תהליך העבודה

  1. אם אתם לא בטוחים באיזה סגנון וידאו אתם רוצים לבחור, אנחנו נעזור לכם עם הרעיונות והמטרות שלכם כדי ליצור את הוידאו הטוב ביותר בהתאם לצורך ולתקציב. גם אם יש לכם דרישות מדוייקות וגם אם אין לכם מושג מה אתם רוצים , אנחנו מכבדים את הרעיונות שלכם וניתן להם את הנגיעה המקצועית.
  2. תכנון לפני הפקה – אנחנו לוקחים את הזמן כדי להבין את הדרישות שלך, להכיר את הקהל, לבחון את המתחרים, לשפר רעיונות, ולפתח אותם. זה שלב הייעוץ היצירתי שלנו. מירב המאמץ בתהליך ההפקה הוא התכנון המקדים והעיצוב. ברגע שיש לנו רעיון מגובש , מתחיל החלק הקל – הפקת הסרטון.
  3. הפקה – אנחנו מנהלים את התהליך מההתחלה ועד הסוף. כולל תסריט הוידאו, צילום, אנימציות ועריכה.
  4. השלב לאחר ההפקה – הצוות שלנו מיומן בעריכת וידאו, הוספת צבעים, סאונדים וצלילים ואנימציות.
  5. הוצאה לאור – ברגע שהסרטון מוכן, אנחנו נוודא שהוא רץ בכל המכשירים וברשתות החברתיות בצורה חלקה. אתה יכול לצפות לעבודה חלקה ונעימה מולנו.
  6. שיווק הוידאו – להוציא לאור זה דבר אחד. הדבר השני הוא לגרום לאנשים לראות את הסרטון! אנחנו נריץ קמפיינים כדי להגיע לקהל ולעיניים הנכונות באמצעות הסרטון!

אתה עשוי להתעניין גם בשירות פרסום ביוטיוב

קריאוטו משרד פרסום בחיפה


צריך יותר לידים, מכירות ?
 תן למומחים שלנו לייצר לך זרם בלתי פוסק של לידים ופניות חדשות

השאר פרטים עכשיו ונדבר 


 
close-link