פרסום בגוגל מחירים: כמה באמת יעלה לך? חקרנו ומצאנו | קריאוטו
16439
rtl,page-template-default,page,page-id-16439,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive,elementor-default
 

פרסום בגוגל מחירים

פרסום בגוגל מחירים ועלויות

פרסום בגוגל מחירים

הקמת קמפיין ללקוח חדש

עלות ההקמה להתחלת עבודה היא מגוונת. מפרסם שמשקיע 3000ש”ח לחודש על 100 מילות מפתח לוקח פחות זמן מאשר מפרסם שמשקיע 50,000ש”ח ונפרס על 10,000 מילות מפתח. אנו גובים להקמת קמפיין סכום חד פעמי שנע בין 0-5000ש”ח תלוי בגודל הקמפיין ובלקוח.

לעומת זאת , סכום ההקמה חוזר ללקוח לאחר 6 חודשים של שירות מתמשך אצלנו.

פרסום בגוגל מחירים חודשיים

בכל חודש, תצטרך לשלם עמלת מפרסם שנגבית ע”י גוגל, פייסבוק, בינג או בכל פלטפורמת פרסום אחרת בתשלום ישיר לספק. לאחר מכן תשלם ניהול חודשי לניהול ואופטימיזציית הפרסום. התשלום החודשי עבור ניהול משתנה על בסיס התקציב שאתה משקיע בפלטפורמת הפרסום. הסטדנרט שלנו הוא חבילה חודשית הכוללת ניהול פרסום ושיחת טלפון בה נעבור על התקדמות הקמפיין ואסטרטגיה. התקציב מינימום לחודש הוא 500 ש”ח.

אנחנו לא בונים קמפיין ושוכחים ממנו . כשזה מגיע לניהול קמפיניים אנחנו לא מבזבזים יותר מהלימיט שהצבת לנו. במקום זה, אנחנו עובדים בצורה קבועה כל חודש כדי לשפר את הפרסום ולגרום לפרסום להיות יותר רווחי. אנחנו עובדים תחת הנחה שככל שהפרסום שלך יחזיר רווח על השקעה אתה תרצה להשקיע יותר. נשמח לתת לך הצעת מחיר חינם.

אין חוזים ארוכי טווח

אנחנו לא מאמינים בלהחזיק את הלקוחות שלנו באמצעות חוזה. במקום זה, אנחנו מעדיפים לקוחות חוזרים שמקבלים תוצאות. הסטנדרט שלנו הוא רק הודעה מוקדמת מראש 30 יום לפני שתרצה לעזוב את שירות הקידום שלנו מכל סיבה שהיא.

אתה בעל החשבון

חלק מחברות הקידום יטענו בתנאים שהם אחראים לחשבון והם שומרים את ההיסטוריה. אנחנו מאמינים שאתה צריך להיות בכל החשבון ששילמת לנו עליו על מנת לפתח ולנהל אותו.

אתה עשוי להתעניין בשירות פרסום ממומן בגוגל

נשמח לתת לך פרטים נוספים! מלא פרטים ונחזור בהקדם

 


צריך יותר לידים, מכירות ?
 תן למומחים שלנו לייצר לך זרם בלתי פוסק של לידים ופניות חדשות

השאר פרטים עכשיו ונדבר 


 
close-link