Creauto קריאוטו: קידום אתרים - הגדל את כמות הגולשים באתר מיידית
16520
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16520,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive,elementor-default

קידום אתרים

מה זה קידום אתרים אורגני ומדוע ההחזר על ההשקעה בו הוא מהגבוהים ביותר?

SEO, קידום אתרים אורגני בגוגל , זה בעצם הגדרת האתר והתוכן שלו להופיע במנועי החיפוש יחד עם עוד עבודת שטח על האתר ומחוצה לו כדי להשיג לו מיקומים גבוהים יותר.

רוב שיטות השיווק נשענות על חשיפה “בדחיפה” לקהל שלא בהכרח מתעניין במוצר, לעומת זאת קידום אורגני בגוגל נותן לנו את הכוח להגיע לאנשים בזמן שהם מחפשים בצורה אקטיבית מידע שקשור למוצר או לשירות שלך.

  • אין צורך בתשלום עבור קליק או חשיפה (אין תשלום לגוגל)
  • קידום אורגני של אתר בגוגל שווה ערך לנכס מניב.
  • רוב הגולשים מקליקים על המודעות האורגניות מאשר על המודעות הממומנות

כיצד אנו נקדם את האתר שלך לעמוד הראשון?

בחירת מילות מפתח

ראשית, אנו נבצע יחד איתך שיחה טלפונית אשר תברר את צרכי העסק לצד חקירת מילים וביטויים שיניבו לך מקסימום תנועה רלוונטית לאתר העסק שלך. מה זה אומר? יכול להיות שיש לך כבר מספר מילים/ביטויים בראש, שאתה מעוניין להופיע בהם ראשון אך בשיחה איתנו אנו נבדוק את נפח החיפוש של המילים הרצויות ונמצא לאילו מילים יש נפח חיפוש מקסימאלי כדי שנקדם אותך אך ורק במילים שאנשים מחפשים.באמצעות כלי Ahrefs, אנו נקבל הערכה מה הוא הקושי לקדם אותך בכל מילת מפתח מבחינת זמן ומשאבים.

ניתוח מתחרים

לאחר שמצאנו את מילות המפתח הרלוונטיות אנו נחקור את האתרים של המתחרים שלך ואת עבודת הקידום שהם מבצעים. מה נחקור? את מילות החיפוש שהם מתמקדים בהם (אולי נמצא מילים מעניינות נוספות) את חוזק האתר שלהם מבחינת פרופיל קישורים חיצוניים ועוד פרמטרים שחשובים לעבודת הקידום.

בניית אסטרטגיה

טוב, אחרי שבחרנו מילות מפתח וקיבלנו הערכה לגבי פעילות המתחרים שלך ועבודת הקידום שלהם, נוכל לגשת לשולחן ולגבש אסטרטגיה שתבטיח לך מקסימום התקדמות במנוע החיפוש של גוגל. הצוות שלנו יתרכז יחד לבניית

הטמעת כלי Google Analytics וכלי מעקב למדידת תוצאות באתר לדעת בסוף החודש כמה לידים ושיחות קיבלתי מהאתר

גוגל אנליטיקס הוא כלי מבית Google המאפשר לעקוב אחרי תנועת הגולשים באתר שלכם וההתנהגות. אנו נחבר את האתר שלכם לכלי הנ”ל וכך תוכלו בכל זמן נתון להכנס לאפליקציית Google Analytics, לראות את כמות הכניסות, זמן ממוצע של גולש באתר וכו’.בנוסף, נעקוב ונספור אחרי הפעולות הכי חשובות לעסק שלך: מילוי פרטים בטופס, התקשרות לעסק. באמצעות הטמעת קודי מעקב והגדרת מטרות תוכל בסוף החודש להכנס, לראות בדיוק כמה לידים ושיחות קיבלת מהאתר שלך.אנו נטמיע עבורך בחינם קוד מעקב של פייסבוק (Pixel) כדי שנוכל לעקוב אחרי הגולשים שנכנסו לאתר שלך ולא המירו

שאלות תשובות בנושא קידום אתרים אורגני בגוגל

כמה זמן יעבור עד שאגיע לעמוד/מקום ראשון בגוגל אורגני?

הכל בסופו של דבר קשור לכמה פרמטרים חיצוניים: 1. כמות מתחרים 2. חוזק האתר שלהם וכמה פרמטרים פנימיים: 3. חוזק האתר שלך לעומתם 4. מבנה האתר שלך 5. רלוונטיות ותוכן באתר. במילות חיפוש קלות, ההערכה הכללית היא בין 3-6 חודשי קידום במילות חיפוש בינוניות, ההערכה כללית היא בין 5-9 חודשי קידום במילות חיפוש קשות עד מאוד, ההערכה הכללית היא בין 6-12 חודשי קידום ולפעמים גם יותר.

איך אדע מה הקושי לקדם את האתר שלי במילות חיפוש שאני רוצה למקום הראשון?

באמצעות תוכנת ניטור וניתוח מידע כמו : Ahrefs, SEMrush אנו מבצעים בדיקה ומקבלים אינדיקציה לגבי קלות/קושי לדרג את האתר שלכם בעמוד הראשון.

האם כדאי לי לעשות קידום אורגני או דווקא קידום ממומן בגוגל?

תשאל את עצמך שאלה פשוטה, האם אתה צריך את הפניות מלקוחות היום או שאתה עסק יציב שיכול לחכות מעט עד לתוצאות ובכך להרוויח כמה דברים: לחסוך הרבה כסף בתקציבי שיווק, לבנות נכס שבהשקעה מינימלית מספק לך פניות לאורך שנים, לקבל את מירב הקליקים הפוטנציאליים כיוון שרק 30% מהחיפושים מקליקים על תוצאות ממומנות!

מה היא איכות הלידים והפניות שאקבל מגוגל ברגע שאהיה בעמוד הראשון?

גולש שמחפש את השירות/מוצר שלך באופן אקטיבי, אשר השקיע מזמנו וטרח להקליד ולחפש את השירות שלך הוא לקוח פוטנציאלי חם ביותר לעומת שאר אפיקי השיווק הקימיים בשוק. אחוז הסגירה מלידים מגוגל הוא הגבוהה ביותר בהשוואה לשאר ערוצי הקידום הקיימים בשוק!

אני אדם עסוק ואין לי זמן להתערב בתהליך הקידום האורגני, האם התהליך ידרוש ממני אנרגיה וזמן שאין לי?

חוץ מלספק לנו גישה לאתר שלך, לאשר את מילות החיפוש שבחרנו ביחד, הדבר היחידי שתצטרך זה להכנס פעם בחודש למייל לפתוח את דו”ח ההתקדמות ולוודא שבאמת היה שיפור מהחודש הקודם!

האם קידום אורגני באמת מביא לקוחות?

מסיפורים אישיים מלקוחות שלנו אנו יכולים להעיד שלא פעם הם מדווחים כי האתר שלהם הוא מקור הפרנסה שלהם ויותר מזה מספק אוכל לעוד כמה משפחות. אתר מקודם בגוגל אורגני הוא נכס ומקור תנועה טוב ביותר ללקוחות חדשים!

כמה פניות אקבל ברגע שאהיה בעמוד הראשון בגוגל?

יש נוסחא מאוד זהירה לחישוב כמות הפניות, נניח וסה”כ החיפושים לתחום שלך הוא 3,000 חיפושים, נניח ש 20% יקליקו על האתר שלכם, זה 600 אנשים בחודש ומתוכם בהערכה זהירה בין 10-15% ימירו לשיחות/פניות באתר. זה בין 60 ל-90 לידים ופניות מלקוחות חמים שרוצים בדיוק את השירות שלך!

מה זה קישורים חיצוניים ולמה זה טוב לאתר שלי?

נניח ואתם רוצים לאכול צהריים ויש שתי מסעדות אחת ליד השניה, אחת ריקה מאנשים ואחת עם תור ארוך. באיזה מסעדה הייתם בוחרים לאכול? אנו מניחים שהתשובה היא המסעדה עם התור הארוך. גוגל עובדת באותה שיטה, נניח שהאתר שלך מקבל קישור מאתר סמכותי כמו ynet.co.il, זה הוא קישור חיצוני לאתר שלך. קישורים חיצוניים מעידים שהאתר שלך הוא מעניין, רלוונטי וככל שיותר אתרים איכותיים יצביעו ויקשרו לאתר שלך, גוגל תזהה את זה ותתן לו העדפה על פני אתרים אחרים.

קיבלתי הצעת מחיר זולה יותר מחברה אחרת, מה ההבדל באיכות העבודה?

בסופו של דבר, רוב הכסף שאתה משלם עבור קידום אורגני מושקע ברכישת קישורים חיצוניים לאתר + כתיבת תכנים ברחבי הרשת. ככל שהתקציב יהיה גדול יותר, כך אמורה החברה להשקיע יותר משאבים לצורך רכישת קישורים איכותיים יותר וכתיבת תכנים באיכות ובכמות מידע טובה יותר. כך שהפתרון הזול כביכול מפתה, אך לבסוף תשלם יותר חודשים כדי להגיע לתוצאה הרצויה ולבסוף המחיר יתאזן.

במה אתם שונים מחברות אחרות בתחום הקידום האורגני?

מניסיון העבר שלנו אנו יכולים להגיד כי להיות ראשון זה לא מספיק אם לא מקליקים עלייך! אנו מחזיקים צוות קריאייטיב שידאג שהאתר שלך יופיע בצורה המעניינת ביותר לגולשים ויסחוט את מירב הקליקים. בנוסף, תקבל מספרי טלפון אישיים של יועץ הפרסום שלך ושל מנהל הצוות המקצועי. לבסוף, לפני כל פרויקט אנו חוקרים ומרכזים את כל המידע על התחום שלך ועל המתחרים שלך ובונים לפי הנתונים תכנית עבודה מותאמת המכוונת מראש לעקוף אותם!


צריך יותר לידים, מכירות ?
 תן למומחים שלנו לייצר לך זרם בלתי פוסק של לידים ופניות חדשות

השאר פרטים עכשיו ונדבר 


 
close-link